Street Fighter IV Champion Edition

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 GB
  • Version 1.03.00
  • Dil Türkçe
  • Firma CAPCOM CO
Street Fighter IV Champion Edition, yakın dövüş performansı sergileyeceğiniz aksiyon dolu bir oyundur.

Aksiyon oyunlarında yer almayı seviyorsanız Street Fighter IV Champion Edition mobil oyununu IOS  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Büyük ve güçlü bir dövüş ekibi kurarak rakiplerinizi dövüş ringine gömmeye çalışacaksınız. Oyuna ister çok oyunculu modda ister tek oyunculu modda dahil olabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz dövüş sahnesinde yapacağınız hamleyi önceden düşünmeli ve anında karşı tarafa uygulamalısınız. 

Nefes kesici oyun sahnelerinin bir parçası olmak adına Street Fighter IV Champion Edition aksiyon oyunu ile kendi dövüş performansınızı sergileyebilirsiniz. Güçlü bir ekip ile rakiplerinizi yenmenin tadını çıkartın. Her oyuncunun kendine has dövüş özellikleri bulunuyor. Bunlardan faydalanmak adına kendinize bir şans verin. Sezgisel kontroller eşliğinde rakibinizin hassas noktalarına vurun. Oyunda 32 dünya savaşçısı sizleri bekliyor. Her birinin kendine özgü özellikleri bulunuyor. 

Oyuncuları özelliklerine göre değerlendirebilir ve dövüş pistine ona göre çıkartabilirsiniz. Sizler kadar rakiplerinizde güçlü olacaktır. Fakat sizin hazırlamış olduğunuz oyun stratejisi onların gücünün önüne geçecek, sizin kazanmanızı sağlayacaktır. Eşsiz saldıralar eşliğinde karşınızdakileri yenmenin keyfine varın. 

Street Fighter IV Champion Edition indir
DİĞER SÜRÜMLER