Street Fighter IV Champion Edition

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 GB
  • Version 1.00.02
  • Dil Türkçe
  • Firma CAPCOM CO
Yakın dövüş ustası olmak adına kendi gücünüzü herkese göstereceğiniz bir mobil oyunda çabalayabilirsiniz.

Gerek gelişmiş oyun sahneleri ile gerekse oyun karakterleri sayesinde başarılı bir oyun deneyimi yaşayabileceğiniz Street Fighter IV Champion Edition mobil oyununu Android  cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Nefes keseci oyun sahneleri eşliğinde kendinizi herkese kanıtlayabilirsiniz. Dünyadan 32 savaşçının kontrolü oldukça zor olacak fakat bu görev sizindir. 

Kendinizi savaşçıları kontrol etmeye hazırlanın. Çünkü bunu başarmak için size bazı fonksiyonlar yüklenmiştir. Dünyanın dört bir yanından oyuna dahil olan oyuncuları gözlemleyebilir ve onları kontrolünüz altına alarak kendi ekibinizi kazandırmak uğruna çabalayabilirsiniz. Yakın dövüş sahnelerinin tadını çıkarmak için oyuna ücretsiz sahip olun ve kendi adamlarınızı her geçen gün daha da geliştirin, güçlendirin.

Zorlu rakipler sizi her an durdurmak için çabalayacaklardır. Bunun üstesinden gelmeli ve oyunun kazanan kişisi siz olmalısınız. Rakibinize beklemedi anlarda hamleler yaparak dövüş ringine onları serebilirsiniz. Oyunda kilidi açılmak üzere bir çok karakter sizleri bekliyor olacak. Onların kilitlerini açmak için oyunda başarılı dövüş performansları sergilemeli ve puanları toplamalısınız. Sonrasından güçlü adamlar sizleri olacaktır. 

 

Daha Fazla Göster
Street Fighter IV Champion Edition indir
DİĞER SÜRÜMLER